Básničky od misankaaa
Básničky od misankaaa
Poslední hodiny
09.06.2012 12:12
Ty,koni ležíš tiše ve stáji a těžce dýcháš.Kdysi si svištěl po poli a však je to tvá pýcha.Byl si divoký a beztarostný nikdy ses necítil tak svobodný.Vyhrával si závody a svého pana moc miloval.Ale teprve on si teďkom uvědomil jak moc miluje tebe.
Volání času
09.06.2012 12:01
Lehkým cvalem hlas slyší dál často chválen, přesto však se bál.Podkovy zvoní ušima stříhá louka ta voní leske se hříva radostně zaržál pomalu vstoupil do vlasů mi nos sbořil a se mnou cvalá dál.
Bílý mustang
07.06.2012 09:48
Hríva bílá, vlající,
i ohon bíle vlál,
lovce za sebou mámící,
nikdo ho nedostal.
Mel belosneznou,hebkou srst,
oci jako modrý len,
i kdyz své stádo vedl pást,
vsech kovboju byl sen.
Casto ho laso svistící,
o vlásek minulo jen,
a on pak stastne zárící,
jen vysmíval se...
Hřebec
06.06.2012 14:44
Za hřmotou kopyt v bouřný cval vyráží,jak mocný vládce v před se hnal jiskrné oči zaráží.Srst jasným zlatem vzplane a hříva v barvě mědi plá ohon v tom letu zavěje a požár v srdci zanechá.Když uzda zkrotí divý běh a sedlo na břeh dopadne tu v očích bolest smutek strach a však jiskra touhy...