Básničky od misankaaa

Básničky od misankaaa

Poslední hodiny

09.06.2012 12:12
Ty,koni ležíš tiše ve stáji a těžce dýcháš.Kdysi si svištěl po poli a však je to tvá pýcha.Byl si divoký a beztarostný nikdy ses necítil tak svobodný.Vyhrával si závody a svého pana moc miloval.Ale teprve on si teďkom uvědomil jak moc miluje tebe.

Volání času

09.06.2012 12:01
Lehkým cvalem hlas slyší dál často chválen, přesto však se bál.Podkovy zvoní ušima stříhá louka ta voní leske se hříva radostně zaržál pomalu vstoupil do vlasů mi nos sbořil a se mnou cvalá dál.

Bílý mustang

07.06.2012 09:48
  Hríva bílá, vlající, i ohon bíle vlál, lovce za sebou mámící, nikdo ho nedostal. Mel belosneznou,hebkou srst, oci jako modrý len, i kdyz své stádo vedl pást, vsech kovboju byl sen. Casto ho laso svistící, o vlásek minulo jen, a on pak stastne zárící, jen vysmíval se...

Hřebec

06.06.2012 14:44
Za hřmotou kopyt v bouřný cval vyráží,jak mocný vládce v před se hnal jiskrné oči zaráží.Srst jasným zlatem vzplane a hříva v barvě mědi plá ohon v tom letu zavěje a požár v srdci zanechá.Když uzda zkrotí divý běh a sedlo na břeh dopadne tu v očích bolest smutek strach a však jiskra touhy...